Wynajem długoterminowy samochodów i leasing

Wynajem długoterminowy

Czym jest wynajem długoterminowy?

Jesteś właścicielem małego przedsiębiorstwa i szukasz dedykowanych rozwiązań utrzymania floty pojazdów? A może prowadzisz duży biznes i zależy Ci na obniżeniu kosztów eksploatacji? W obu tych przypadkach warto rozważyć wynajem długoterminowy, czyli formę dzierżawy auta, która pozwala na użytkowanie konkretnego modelu samochodu w określonym w umowie czasie i na określony przebieg. W ramach stałej, miesięcznej raty Klienci mogą otrzymać również pakiet usług administracyjnych oraz serwisowych. Co ważne, jest to opcja znacznie korzystniejsza od klasycznego leasingu. Jakie korzyści płyną z wynajmu długoterminowego?

Wynajem długoterminowy
 • Dostępność nowych samochodów od ręki.

 

 • Opłata jedynie za użytkowanie pojazdu.

 

 • Atrakcyjne ceny wynajmu.

 

 • Brak ukrytych opłat.

 

 • Brak konieczności dokonania opłaty wstępnej.

 

 • Pakiety usług (wymiana opon, samochód zastępczy, pakiet Assistance, ubezpieczenie, obsługa serwisowa, karty paliwowe).

 

 • Brak konieczności dokonania opłaty wstępnej.
   
 • Pakiety usług (wymiana opon, samochód zastępczy, pakiet Assistance, ubezpieczenie, obsługa serwisowa, karty paliwowe).
   
 • Szybkie uproszczone procedury oraz jasne reguły.

Niezależnie od tego, czy potrzebna Ci jest cała flota samochodów dostawczych, czy pojedyncze modele, gwarantujemy atrakcyjne ceny wynajmu i brak ukrytych opłat. W umowie uzgadniany jest limit kilometrów, a po jej zakończeniu (minimum 24 miesiące) Klienci mogą odkupić pojazd. Warto również pamiętać o tym, że wynajem długoterminowy nie obciąża bilansu przedsiębiorstwa, dzięki czemu zwiększa się płynność środków obrotowych oraz wskaźniki finansowe firmy. 

Cenione marki samochodów i kompetentna obsługa

Paliwo czy napęd hybrydowy? A może marzy Ci się SUV lub pick-up? Wynajem długoterminowy to wiele możliwości! W GO-fleet znajdziesz dedykowaną ofertę, w całości dopasowaną do Twoich potrzeb. Nasi konsultanci pomogą Ci wybrać odpowiednią usługę, a także ustalić kwotę miesięcznej raty, w którą mogą być wliczone opłaty związane m.in. z serwisem i ubezpieczeniem. Dołącz do grona zadowolonych kierowców — skontaktuj się z nami!

Wynajem długoterminowy krok po kroku!

W GO-fleet stawiamy na skuteczne i kompleksowe rozwiązania dla każdego rodzaju floty.

01.
Sprawdź dostępne modele aut

Oferujemy szeroki wybór najnowszych samochodów znanych i cenionych marek — od ręki!

02.
Wybierz odpowiednią dla Ciebie ofertę

Pomoże Ci w tym jeden z naszych konsultantów. Szybko załatwisz wszystkie formalności!

03.
Podpisz umowę.

Wynajem długoterminowy trwa minimum 24 miesiące — po tym okresie możesz podpisać nową umowę na kolejny nowoczesny samochód.

04.
Ciesz się wygodą!

Ubezpieczenie, serwis, auto zastępcze… Możesz na nas liczyć w każdej sytuacji!

Wynajem długoterminowy z GO-fleet to odpowiedź na rzeczywiste potrzeby zarówno Klientów prywatnych, jak i biznesowych. Niskie koszty użytkowania pojazdu, dostęp do najnowszych modeli aut, a także pakiety usług — oferujemy Państwu dedykowane, komfortowe rozwiązania, które usprawnią zarządzanie flotą samochodową oraz codzienne użytkowanie pojazdu. Decydując się na współpracę z nami, otrzymasz profesjonalną pomoc konsultantów, którzy dokładnie omówią warunki umowy, dlatego też nie musisz obawiać się żadnych ukrytych kosztów. Zapoznaj się z naszą ofertą i wynajmij samochód na Twoich warunkach!

Odkryj korzyści z wynajmu długoterminowego

01 Wynajmowane pojazdy nie obciążają bilansu firmy co poprawia zdolność kredytową dzięki czemu zyskujesz zwiększenie płynności środków obrotowych i poprawiasz wskaźniki finansowe
02 Oferta opiera się na stałej stopie procentowej co gwarantuje niezmienność raty finansowej w czasie trwania wynajmu
03 Spłacasz jedynie różnicę pomiędzy wartością zakupu a wartością końcową pojazdu która jest z góry ustalana na koniec umowy
04 Niższe raty nawet o 60% w porównaniu do tradycyjnego leasingu, ponieważ finansuje się tylko utratę wartości samochodu, a nie wartość całego pojazdu
05 Finansowanie najmu pojazdów odbywa się poprzez umowę leasingu operacyjnego
06 Umowa podpisywana jest na minimum 24 miesiące oraz uzgodniony limit kilometrów
07 Możliwość odliczenia podatku VAT z tytułu użytkowania pojazdów, w dozwolonej przepisami kwocie
08 Raty wynajmu to koszt uzyskania przychodu, obniżając wysokość podatku dochodowego
09 Możliwość finansowania bez konieczności dokonywania opłaty wstępnej
10 Kompleksowy serwis w autoryzowanych stacjach dealerskich
11 Gwarantowany odkup pojazdu po zakończeniu umowy
12 Auto zastępcze gwarantowane na czas naprawy