Wynajem długoterminowy samochodów i leasing

Wynajem średnioterminowy

Wynajem średnioterminowy dla Ciebie

Jeśli potrzebujesz samochodu na dłuższy okres — od 1 do 24 miesięcy, ten rodzaj usługi jest właśnie dla Ciebie. Oferta jest skierowana tylko dla firm. Gwarantujemy jasne reguły oraz szybki przebieg transakcji. Możesz liczyć na naszą pomoc w zakresie najlepiej dostosowanej oferty do Twoich wymagań.

 

 

Wesprzyj rozwój swojej firmy

Jeśli Twoja firma dynamicznie się rozwija, a Ty potrzebujesz samochodu — skorzystaj z optymalnego rozwiązania jakim jest wynajem średnioterminowy. Obojętnie, czy potrzebujesz samochodu dostawczego do realizacji sezonowych projektów, prestiżowego auta Premium na spotkania z ważnymi Klientami lub zastępczego samochodu Standard — nasza usługa okaże się trafionym rozwiązaniem. Z GO-fleet masz szansę na szybką zmianę i rozbudowę swojej floty samochodów.

Osiągnij maksimum korzyści z wynajmem średnioterminowym

01.

W kilka chwil wynajmiesz samochód dla siebie. Masz możliwość korzystania z obsługi serwisowej i administracyjnej.

02.

Zapewniamy elastyczność umowy najmu, stałe koszty wynajmu, dzięki którym łatwo możesz zaplanować swoje wydatki.

03.

Oferujemy nasze wsparcie informacyjne w przypadku pytań i wątpliwości związanych z użytkowaniem auta.

Wynajem średnioterminowy w GO-fleet to minimum formalności i maksimum korzyści. Aby wynająć samochód, określasz typ samochodu, długość trwania umowy oraz limit kilometrów. Priorytetem jest dla nas, abyś otrzymał najbardziej odpowiedni model dla siebie.