Wynajem długoterminowy samochodów i leasing

Partner biznesowy

Zostań partnerem biznesowym

W GO-fleet oferujemy wynajem długoterminowy i leasing dla Klientów z całej Polski. Gwarantujemy skuteczne i kompleksowe rozwiązania finansowe dla różnych rodzajów floty. W tworzeniu ofert, podchodzimy do każdego Klienta w sposób indywidualny tak, aby w pełni dopasować sposoby finansowania do jego potrzeb. Współpracujemy z mikro, małymi i średnimi przedsiębiorstwami, ale tworzymy również rozwiązania dostosowane do wymagań dużych firm i korporacji.

Jeśli chcesz pracować na własnych warunkach i zarabiać — zacznij współpracę z naszą firmą. Współpracując z nami jako partner biznesowy możesz dodatkowo zarabiać. Nie musisz rezygnować ze swojej obecnej pracy lub działalności. Wystarczy że będziesz polecać nasze usługi swoim znajomym, klientom lub kontrahentom, a za każdą zrealizowaną transakcję otrzymasz z góry ustaloną prowizję.

Wszystko, co musisz wiedzieć

Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:
 

 • Czy każdy może zostać Partnerem Biznesowym? 

Dbamy nie tylko o jakość naszych usług, które oferujemy naszym Klientom, ale również o jakość relacji. Tego samego oczekujemy od naszych Partnerów Biznesowych. Dlatego po wypełnieniu formularza, będziemy chcieli z Tobą porozmawiać o współpracy – dedykowany opiekun skontaktuje się z Tobą.
 

 • Jak mogę dołączyć do Programu Partnerskiego?

Wypełnij formularz kontaktowy, a dedykowany opiekun skontaktuje się z Tobą i omówi możliwości i warunki współpracy. 
 

 • Ile zarobię, będąc Waszym Partnerem Biznesowym?

To zależy od liczby poleconych przez Ciebie klientów oraz wartości zrealizowanych transakcji. Szczegóły prowizji przedstawimy Ci na spotkaniu. 
 

 • Skąd wiecie, kiedy należy mi się prowizja?

Po podpisaniu umowy współpracy, przydzielimy Ci dedykowanego opiekuna, który na koniec każdego miesiąca prześle Ci zestawienie transakcji dokonanych z poleconymi przez Ciebie klientami. 
 

 • W jaki sposób i kiedy dostanę pieniądze?

Będziemy wypłacać Twoją prowizję co miesiąc, na podstawie wystawionej faktury.
 

 • Czy muszę prowadzić działalność gospodarczą, żeby rozpocząć współpracę?

Tak, obecnie nasz model współpracy kierowany jest do osób prowadzących działalność gospodarczą. Nie wykluczamy zmian w tym zakresie, więc jeśli zależy Ci na dołączeniu – napisz i poinformuj nas, że nie masz działalności gospodarczej.
 

Nasz program partnerski

 • polecanie marki GO-fleet klientom, kontrahentom lub znajomym,
 • co miesiąc wypłacana prowizja za zrealizowane transakcje,
 • jasne warunki współpracy.
   

Dołącz jako Partner Biznesowy i zarabiaj dzięki poleceniom. Współpracując z GO-fleet masz pewność, że zagwarantujemy Ci jasne zasady oraz comiesięczne wpłaty Twojej prowizji na konto bankowe za zrealizowane transakcje. Bądź przedsiębiorczy i dołącz do naszego Programu Partnerskiego! 

Zainteresowany współpracą? Wypełnij poniższy formularz!

Dozwolone typy plików: doc, docx, pdf, xls, xlsx, txt